Güneş Yerli

Operasyon Müdürü

Bio

Güneş Yerli 2014 Ocak ayında EMBARQ Türkiye'yi fon yaratma, finansal planlama ve raporlama, sözleşme, bütçe, operasyon ve proje yönetimi alanlarında desteklemek üzere Operasyon Müdürü olarak göreve başladı.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sayısal Yöntemler Yüksek Lisans Programını bitiren Güneş, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Avrupa Birliği, Kadir Has Üniversitesi'nde de Proje Döngü Yönetimi Eğitimi aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Sivil Toplum Kuruluşu yöneticilerine verdiği AB, Bütünleşme ve STK'lar eğitimine Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı adına katıldı. Şu anda tez aşamasında olduğu Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği Ekonomisi Doktora Programı'nın derslerini onur öğrencisi olarak tamamladı.

Proje kariyerine 2004 yılında Proje Asistanlığıyla başlayan Güneş Yerli, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının Açık Toplum Enstitüsü, Texas Nüfus İdaresi, AB, İstanbul Kalkınma Ajansı ve Chemonics tarafından fonlanan projelerinde Finans Müdürü ve Proje Koordinatörü olarak çalıştı.

İngilizce ve İspanyolca bilen Güneş, boş zamanlarında senaryo yazarlığı workshoplarına katılıyor. Güneş çoğunlukla ulaşım için bisikleti tercih ediyor. Aynı zamanda pilates ve fitness eğitmenliği yapıyor.

İletişimde Kal

Bizden Haberdar Olmak İçin

Bizden haberlere ve duyurulara ulaşmak için kayıt olun.